goma

Shitet nga: faton 03 Shk 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat me alo fellga per golf dysh qmimi 140 euro qmiki idiskutushem pak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim