goma

Shitet nga: Muhamet 07 Pri 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes urgjent 2 par goma tveres. kontinetal jon 205/60/16
185/65/14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim