llaptop toshiba e ndrroj me felne 16

Shitet nga: shitet 29 Nën 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Laptop toshiba ndrrim I mundshum me naj par fellne 16-17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim