ndrroj dy goma 205.55.R16 me 1 gom 185.R14C

Shitet nga: avdush 19 Shk 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj 2goma te veres 205.55.R16 me nje gome te mire 185.R14 C per t2 kombi...jane te veres dhe te pademtuara....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim