pjese

Shitet nga: xxxxxx 01 Sht 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
kerkoj pjes per renault dacio llogan viti 2007, me duhen dy xhamat mrapa dhe shtopi i djadht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim