shes 3 par fellne te sapoardhura nga sllovenia

Shitet nga: leotrim 10 Mar 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jane te sapo ardhura nga sllovenia fellnet e zeza yll me guma t veres 150euro ndersa fellnet yll te himta 90euro edhe kellnet e zeza me vija shum 90 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim