shes 4 guma per trraktorr

Shitet nga: besmir 23 Jan 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe


shes 4 guma te traktorit dy jan ma te perdoruara kurse dy jan me te mira qmimi fundit 25 euro mund te kontaktoni ne numer te telefonit
Çmimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim