shes fellnet shum te bukura

Shitet nga: arben 14 Mar 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan shum te ruajtura fellnet jan me gums te reja ne kese shum pak te perdorura 205.55.16 tel 04-613-211 viber +377-45-980-198
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim