shesim bandasha

Shitet nga: sokol 27 Nën 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 bandasha R14 me 5 vrima,shume pak te perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim