shiten fellnet shum te bukura

Shitet nga: arben 14 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan shum te ruajtura gumat te reja ne kese firm NEXEN te 4 jan te njejta tel 044-613-211 dhe viber +377-45-980-197 fellnet jan 205.55.16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim