Altoparlant

Shitet nga: berat 16 Pri 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes zvoshnik 12JBL eshte i ardhur nga gjermania eshte ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim