Kamer per makina

Shitet nga: Besnik 26 Gsh 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kamera vendoset ne targ te automjetit mbrapa, kamer asht e ardhur nga norvegjia dhe asht e re,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim