Kamer per vetura, kombi ,kamiona etj

Shitet nga: Besnik 27 Gsh 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kamera asht e re vetem e testuar. E ardhur nga norvegjia, vendoset mbi targ te automjetit mbrapa,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim