Kasetofon sony mp3 50x4 wat

Shitet nga: lati 08 Shk 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes katefonin sony mp3 4x50 watt punon mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim