Kastofon

Shitet nga: Limi 24 Tet 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kastifoni esht shum i mir i ardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim