Kolice

Shitet nga: albert thaqi 17 Tet 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kalicen 270 euro eshte shum e mir nderroj edhe me viq pres bleres serioz numri 049471161
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim