Muzik per kerr

Shitet nga: Alban 18 Jan 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Buferi JBL 1000watt 50€
Buferi BRUTUS 1000watt 50€
Buferat 2copa Domotec nga 400watt te dyt 50€
Krejt jan origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim