Pajaqall radjo kablla telefona

Shitet nga: Albert thaqi 17 Jan 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

104 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes pajaqallen kabllat radjon radjo usht me qyp kam edhe dy telefona njani usht vodafon tjetri samsung i thjesht vetem muzika kerrit esht 55 euro e telefonat 49euro baj edhe ndrrim me telefona tjer i japi keto te gjitha vetem me qen telefoni ne gjendje te rregullt marr telefona huawei samsung e tjer te gjitha keto e kan qmimin 104 euro po ma shum jam i interesum me telefon mi ndrru pres bleres serioz numri 049471161
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim