Sfiren per Kamion

Shitet nga: Nasip Gashi 25 Jan 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes sfirenen per kamion 24V me ajer eshte made in Turkey prej atyre te mirave ka ze shum te madh mund ta provoni edhe vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim