kasatafon i automjetit dvd

Shitet nga: xxxx 16 Shk 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shitet kasatafoni dvd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim