kasatofon original per VW

Shitet nga: xx 22 Pri 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shitet kasetofoni per golf 4 ose pasat , original per vw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim