kastofon

Shitet nga: Florin 24 Tet 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kastofoni esht krejt nrregull i ardhur nga gjermonija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim