AUTO PJES & SERVIS. JEEP

Shitet nga: Safet 20 Mar 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Pjesë rezerve
Te ne mund te gjeni pjes te ndryshme
per gjipa si dhe servisimin e tyre
Gjendemi kilometrin e par Komoran Pej perball Al petrol
Nr kontakt 044194854
049194854. Viber
044747469
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim