Auto pjes & servis- MERGIMI - Komoran

Shitet nga: Safet 22 Qer 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Pjesë rezerve
Te ne mund te gjeni pjes te ndryshme per gjipa si dhe servisimin e tyre Gjendemi kilometrin e par Komoran Pej perball Al petrol Nr kontakt 044194854 049194854. Viber 044747469
PJES PER NISSAN NAVARA 2007
NIISSAN PATHFINDER 2007
NISSSAN MURANO 2007
Si dhe dhe shum tipe tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim