Fellne te Golf 4 te Bmw te mercedesit

Shitet nga: Sadik 05 Pri 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes fellnet e golf 4 17 coll te bmw 17coll te mercedesit 16 coll boj edhe ndrrim me qa te me konvenon na kontaktoni ne nr dhe viber +377 45 258 990
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim