Fiat Stilo 1.9 JTD 2004 vetem Pjes

Shitet nga: Lumi 01 Maj 01:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes per Fiat Stilo
1.9 - 2004 JTD
dhe
Fiat Marea 1.9 TD
viti 1998
Shiten vetem pjest qka do qe ju duhet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim