Llanjak dhe katalizator

Shitet nga: behari 10 Gsh 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Pjesë rezerve
shiten llanjaka dhe katalizator per shume lloje te veturave,te porsa ardhura nga gjermanija.
qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim