Mercedes E220

Shitet nga: Cana 17 Jan 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Pjesë rezerve
shes te gjitha paisjet e mercedesit komplet karrigat para dhe mbrapa tapacirat te katertit pjest e menjaqit llajsnet e dyrve ato pjest tek kasetofoni pjesen n gepek kejt qa i duhen per mbrenda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim