Pjes per Kombaj Zmaj 133

Shitet nga: Lorent 01 Pri 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes: 2 Osovinat t' menjaqit per Zmaj 133. Shum te rujtura.
Shes : klipin per vallan hidrolik per kombaj 133 ne gjendje t' mir.
Shes: Sistemin e Komandav per Zmaj 133. Sis. Hederit grabujav dhe drugit.
Shes: Shes dhomzor t' menjaqit dhe shum sende te tjera per Zmaj 133.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim