Pjes per VW Kombi 2

Shitet nga: Blerimi 26 Nën 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pje per Kombi VW 2 e kom pas para disa vitev dhe e kom shit kto i kom pas pjes reserv i pat pru baba prej gjermanije dhe nuk pom nevojiten mo
2 drita 1:5 eu 2:8 eu
2 stopa 1:5 eu 2:8 eu
2 maska 1:5 eu 2:8 eu
2 pasqyre 1:5 eu 2:8 eu
2 dyr pa korision njana me gjam njana pa gjam
pa gjam 15 EU me gajm 20 eu dyjat 30 eu
Istrumentali/kilometrazha 7 eu
Ni gajm i Vogel per ansha 5eu
Ni veg 2 eu
Do gumica/diktuna 3 eu
nese i mer krejt senet gjami per anash gomicat dhe vega vin gratis
Kush i mer komplett tanat e ka qinimin kotrumm 60 EU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim