Pjes per bmw 318.320*kock*

Shitet nga: 049 222 038 viber 04 Maj 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Pjesë rezerve
pjes per bmw 320 benz dhe 324 td me dokumente te rregullta rks
motorri eshte shite
jane te gjitha pjest si |: anlaser alternator pomp hidraulike etj
ka amortizera te mire dhe trapi i par karoseria me pjes tjera
pjest ndrrrohen me iphon 4s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim