Pjes per mini bager

Shitet nga: Nafi 02 Pri 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Pjesë rezerve
I kemi kemi keto pjes te mini bagerit yonmar BLLOKIN E MOTORRIT KRENIN ZAMAJCIN ANGLLASERIN PUMPEN KRYSORE 14+14 PUMPEN PER QELJEN E KOMANDAV DHE DEKLLEN E MOTORRIT MRAPA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim