biciklet dhe shtopa

Shitet nga: albert thaqi 19 Tet 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes bicikleten 35euro dhe shtopat 30euro biqikleta usht e mir veq i don gomat e brendshme shtopat jan te ri pres bleres serioz ne numrin 049471161
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim