fellne per bmw 19 coll (bmw 5 dhe bmw 7)

Shitet nga: mulliqi_bbb@hotmail.com 30 Mar 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Pjesë rezerve
Fellnet jan te reja,nje rruge e kan ba prej gjermanis
255/45/19 gomat gati te reja,prodhim gjerman
Cmimi fix 900€, kush ka 17 coll per bmw baj ndrrim
049 696 185
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim