kamera te sigurise dhe alarme jemi me te liret

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Home Security Electronics 12 Shk 14:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Pjesë rezerve
Jemi me te Liret ne tregun tone

per Kamera dhe Alarme

RISI RISI


Kemi Akcesa per LIfta Brava Elektronike Rampa Dyrer Levizese etj,

JEMI ME TE LIRET NE KOSOVE

HOME SECURITY jemi me te miret dhe me te liret ne tregun tone

Bejm shitjen ,montimin si dhe instalimin e KAMERAVE te SIGURISE dhe ALARMEVE kudo ne Kosove neper shtepi, lokale ,objekte, afariste, firma, fabrika etj.Qmimi sipas marveshjes jemi me te liret dhe me te miret ne tregun tone .Kamerat mund ti vezhgoni nga distanca mjafton qe te keni internet i kem te gjitha llojet e kamerave
Si dhe riparimin mirmbajtjen e tyre.

Nr.Kontaktit / 049 556 242... Viber +386 43 57 75 75
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim