pjes per golf 2

Shitet nga: xxxx 25 Dhj 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pjes per golf 2. Guma,Kry te vallanit,Sajlle te gjamit,Reketa,Nderpres te dritav,Menjaqi,Korp dhe LLamell Auspuhin per dizell ,Tavani,Pump ujt,Anglaser,Alternator,Rezervar te naftit, edhe disa pjes te tjera me qmim te lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim