Prokolic e kerrit

Shitet nga: xxx 09 Jan 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Rimorkio
shes prokolicen e kerrit asht shum e mir dhe shum e let nderrim kemi edhe pjes per golf 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim