Prokolic per Vetura - Rimorkio

Shitet nga: Driton Hoxha 25 Qer 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Rimorkio
Shitet Prokolica per Vetura , eshte e gjat 1.40cm , e gjer eshte 1meter, eshte ne gjendje te mire dhe eshte e ruajtur, Kontakto : 044-285-607
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim