Prokolic per Veture(Kerr)

Shitet nga: fadil demiqi 18 Pri 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Rimorkio
Prokolica Eshte nga Austria , nuk eshte e perdorur eshte ne gjendje tmir shum ka ngjyr hiri dhe eshte me kapak mbylles . per interesim shkruani edhe ne viber numri +37744169085
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim