Rrypa

Shitet nga: Granit 16 Tet 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes rrypa te firmes SCHROTH Racing, shum pak te.perdorur siq shihen edhe ne foto ,viber +38649579957
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim