Kompresor dhe agregat

Shitet nga: behari 10 Gsh 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Të tjera
shitet agregati dhe kompresori te porsa ardhur nga gjermanija
te dyjat shiten 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim