Mjet per pastrim te vetures

Shitet nga: Gentrit 05 Jan 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   8 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Të tjera
Shitet mjeti per pastrim te brendshem te vetures.
Eshte ne gjendje te rregullt dhe e pershtatshme per pastrim te brendshem, ne vende te ngushta ne veturë.
Cmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim