Muzik per kerr ndrrim

Shitet nga: besart 14 Shk 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Të tjera
muzik per kerr ndoj me samsung galaxy S4 S5 ose iphone 5 ose 5s muzika vjen basi me 750waat dhe pauqalla me 950watt ju mirpres ndrrohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim