Pjes te ndryshme per vetura lir dhe mir

Shitet nga: Bajra 20 Shk 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Të tjera
Shes pjes per vetura Mercedes bmw passt Golf Opel Fiat Mazda etj pjest shiten komplet me nje qmim te mir per Auto servisa Apo per ata qe kan pllac ka shum pjes te ndryshme dhe te mira krejt nga vetura te jashtit .jam mbi 500pjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim