Pjeset e golf 2

Shitet nga: mmeti 19 Maj 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Të tjera
shiten pjeset per golf dysh jan te gjitha dhe akumlatori ne gjendje shum te mire. posedoj dhe uspuhin komplet te dizelit KARRIKAT komplet shum te rujtne te cilat i jap me 30 eu instalimin komplet me rolea dhe shum sene tjera VLERA E TYRE SHKON 300-400 eu . per info ne tel. flm

TE GJITHA KOMPLET NDRROHEN ME NAJ TELEFON PSH GALAXY S5 OSE IPHONE 5S ETJ ETJ

viber +377 45 626 112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim