Pjeset e golf 2

Shitet nga: mmeti 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Të tjera
shiten pjeset per golf dysh jan te gjitha dhe akumlatori ne gjendje shum te mire. posedoj dhe uspuhin komplet te dizelit. per info ne tel. flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim