Sisitemin e plinit per vetura

Shitet nga: dushi 15 Shk 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Të tjera
shes sistemin e plinit per vetura, i cili asht italian Lovato dhe asht i mir sistemi asht ky qe po shihet ne foto qmimi 75 euro numri kontaktues 044274752 dushi fotot jan ber sot baj edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim