Man

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T NAZIFI 18 Shk 07:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Man 9.463 me rimokario kiper dhe rimokario per terheqjen e bagerav ne gjendje te mir per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim