Kamion MAN 19-321 Turbo viti prodhimit 1982

Shitet nga: Figjiri 21 Shk 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes Kamijon MAN dhe baj ndrrim te munshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim