Kamionet/VW T4 dizell -97

Shitet nga: sabahit 02 Pri 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Kombi osht shum I rujtun e ka doganen e kryne veq regjistrim nuk ka osht I ardhun prej Germany .osht 2.5 dizell nese jeni I interesun kontaktoni ne kta numra 044616163 dhe 049150225
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim